Havlíčkobrodští REBELOVÉ zdolali Třebíč až v prodloužení 4:3

Název

Popis

V duelu dvou celků z Vysočiny byli blíže ke třem bodům domácí Rebelové, jenomže Třebíčtí tři minuty před koncem základní hrací doby vyrovnali na 3:3. Rozuzlení tak nastalo až v prodloužení, kde vítězství na svoji stranu přece jen zásluhou Kostourka překlopili Havlíčkobrodští. Z tohoto ohledu Horácká Slavia jeden bod získala, ovšem Rebel jeden ztratil.

HC REBEL HAVLÍČKŮV BROD - SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ 4:3 po prodl. (0:0, 2:2, 1:1 - 1:0)
Branky: 28. Jelínek, 34. Kostourek, 51. Polodna, 65. Kostourek - 36. Rangl, 37. Sláma, 57. Kaut.
Rozhodčí: Úlehla, Minář - Čížek, Svoboda.
Vyloučení: 5:5.